tuğla şömine makyaj fikirleri

Tuğla şömine katı, klasik ve genellikle çok tarihli. Bir tuğla şömine, odanızın eski tarz cazibesine katkıda bulunabilir veya çağdaş bir odanın tarzının keskinliğine müdahale edebilir. Sadece şömine tuğladan yapılmış olması, stilini veya stil eksikliği ile sıkışıp kaldığınız anlamına gelmez. Tuğla bir şömineden yapmak için basit yenileme stratejileri uygulayabilirsiniz.

Tuğla bir şömine boyama belki de yeni bir görünüm vermek için en kolay ve en basit yoludur. Dahası, boyamak için bir profesyonel kiralamanız gerekmez. Bir öğleden sonra şömine görünümünü ve muhtemelen tüm odayı tek başınıza değiştirebilirsiniz. Beyaz, şöminenin üzerine boyanacak en başarılı boya rengidir. Tüm tuğlaları temiz, badanıze görünümlü bir yapı oluşturur. Aynı zamanda, sadece tuğla üzerine mavi veya yeşil gibi diğer koyu renklerin boyanmış olmasına dikkat çekmiyor. Kesinlikle beyaz duramıyorsanız, soluk sarı veya krem ​​gibi daha açık renklerle sopa yapın.

Bir tuğla şömine yerleştirmek, daha az karmaşık bir seçenektir, tablonun aksine, kullanışlı olmadığınız sürece profesyonellerden yardım almalısınız. Profesyonel büyük ihtimalle tahtayı tuğlalığın üstüne kuracak ve seçiminizi kiremit ekleyebilirsiniz. Şık, çağdaş bir görünüm için kayrak taşları veya mermer fayanslar uygundur. Genellikle büyük 12 inç kareler halinde gelirler ve tertemiz, pürüzsüz bir görünüm için harç çizgileri göstermezler. Bu fayans, minimalist bir ahşap manto ile keskinleştirilmiş çizgiler ve mermer veya kayrakla eşleşen nötr renklerle en iyi görünüyor.

Odanıza antika veya kırsal tarzı tercih edebilirsiniz, bu durumda tuğla şömine dekor şemasına göre daha iyi gidebilir. Aynı zamanda, sadece kırmızı tornadan bıkmış ve aynı zamanda eski moda bir şeyler, biraz daha belirgin bir şey istemek de mümkündür. Şömine ile gri nehir kayalarını yeniden yerleştirmeyi düşünün. Bu nötr renkli taşlar, bir odaya kırmızı tuğla şömine tarzı gibi hakim olmayacak ve bunları bastıracaktır. Dahası, nehir kayaları güçlü bir yeryüzü cazibesine sahiptir. Alternatif olarak, büyüleyici antikalarla doldurulmuş bir oda varsa, şöminenizi parlak bir mücevhermiş gibi göz alıcı bir görünüm vermek için antika çoğaltma seramik döşeme yerleştirmeyi düşünün. Örneğin, mavi porselen fayans veya derin zümrüt fayansları ile örtün, böylece şöminenin çevreden daha iyi karıştırılması yerine sofistike bir hale getirilmesi.