sutyen boyutlandırma kılavuzu

Çoğu kadın boyutları değişse de aynı boyuttaki sutyen almaya devam ediyor. “Ne Giymemesi” ve “Oprah” gibi TV şovları, çoğu kadının yanlış boy sutyen giydiğini iddia ediyor. Rahatlık ve düzgün uyum için, sizin için doğru sutyeni belirlemek için bu kurallara uyun.

Bant büyüklüğü, göğüs ölçümünüzün üst üste binmesi için dört inçtir. Teyp ölçme seviyesini korumaya özen gösteren göğüs kafesini göğüs kafesinin çevresinde ölçün. Minimum ölçümü almak için havayı ciğerlerinizden çıkarın ve karnınızı tutun.

Bardak boyutu, bant ölçümünü tam noktadaki göğüs ölçümü ile karşılaştırarak belirlenir. En iyi uyum sağlayan sutyeninizi giyerek, göğsünüzün tam kısmına ikinci bir ölçüm yapın. Doğru bir ölçüm elde etmek için bant ölçümünün özellikle arka tarafta seviyede kaldığından emin olun.

Uygun bir şekilde süsen sutyen, çekip çıkmadan veya götürürken göğüs kafesine düz durur. Band vücudun etrafında düz olmalıdır. Eğer grup arkaya binerse, bant boyutu çok büyük, bir boyut aşağı inin. Eğer band öne gelirse, bardak boyutu çok küçük, bir fincan kadar yukarı çıkın.