karnınızı gizlemek için mayo

Bazıları için, mayo alışveriş endişe kaynağıdır, ancak endişelenecek bir şey yoktur. Binicilik elbiseleri, karnınızı gizlemek veya bacaklarınızın görünümünü uzatmak isteyip istemediğinize bakılmaksızın, her vücut türünü daha da düzleştiren çeşitli şekiller, renkler ve boyutlar sunar. Alışveriş yaparken, şekli için en uygun tarzı elde etmek için arayabileceğiniz birkaç şey var. Mide bölgesini kamufle etmek isteyenler için dikkat etmeniz gereken pek çok stil ve aksan vardır; bu nedenle bir sonraki giysinizde harika hissedeceksiniz.

Sorun bölgesinden uzaklaşan mayolar arayın. Bir imparatorluk tarafından kesilen mayo, mideyi dikkatle yönlendiren bele vurgu yapar. Takım elbisesinin üst orta kısmında, göğüsün hemen altında bulunan cinching, vücudun en ince kısmının etrafındadır ve dikkat, derhal o takımın kıymasına gider. Bir tankini tarzı kıyafet, karın bölgesini gizleyecek başka bir takımdır. Tankini, tank tarzı bir üst ile bir bikini altına sahiptir ve üst, bikini tabanlarının üstünün biraz üzerine aşağıya doğru uzandığı için, karın, cildin hiçbir yerine, az miktarda cildi görebildiğinizde en aza indirgenmiş olarak görünür Bikinili tek parçalı veya çok fazla cilde.

Çeşitli katı renkler birlikte dikildiğinde oluşan renk engelleme, karın bölgesini kamuflejiye ve gözleri sorunlu noktalardan uzaklaştırmaya yardımcı olur. Midenin görünümünü en aza indirmenin bir yolu, iki ayrı katı rengin dikildiği, üst kısmında daha hafif bir renk ve takımın alt kısmında daha koyu renkli bir mayo seçmektir. Karanlık renk mide alanını en aza indirirken, daha açık renk vücudun üst kısmına dikkat çekerken çalışır.

Vurgular, bir takım elbiseye ayrıntı eklerken sorunlu bölgelerin en aza indirgenmesine yardımcı olur. Kabartma, demet yaratmak için birlikte dikilen kumaştır, bir takım elbiseye doku katar ve karın gibi alanları kaplar. Diğer parçalar, tek parça halinde bir kemer gibi, vücudunuza kum saati görünümü verirken aynı anda orta kısmı en aza indirir. Boxy’yi tek parçadan çıkarmaktan kaçınmak için ortayı ya bir kemer ya da kaba yontma tekniği ile sindiren bir takım elbise arayın.

Yerleşik kontrol paneli ile mayo satın alın ve sorunsuz bölgeleri en aza indirin ve sorunlu bölgeleri en aza indirin. Kontrol panelleri, sırt, karın veya kalça alanını inceltmek için sıklıkla kullanılır ve çeşitli renk veya şekillerle takım elbise gelir. Paneller genelde takımın sizi doğru alanlarda ince çizmesine olanak tanıyan spandexden yapılmıştır.