iki yaşındaki erkekler için doğum günü hediyesi

İki yaşındaki çocuklar bir doğum günü hediyesi arkasındaki anlam ve düşünceleri takdir edecek kadar yaşlı olmayabilirler, ancak armağanlardan, özellikle yeni oyuncaklardan çok memnunlar. Oyun sırasında yetenekler geliştiren ve canlandıran özellikle yürümeye başlayan çocuklara (1 ila 3 yaş arası çocuklar için) yönelik çok çeşitli eğitici oyuncaklar var. Oğlunuz, yeğeniniz veya torununuz ya da hayatınızdaki başka bir küçük çocuk için hediye alıp almayacağınıza bakmaksızın, yaşlarına uygun, güvenli, eğitici ve eğlenceli hediyeler almak için araştırma yapın.

Yaralanmaya meyilli, enerjik 2 yaşındaki bir çocuğa yumuşak bir oyuncak verin. Bu oyuncaklar, erkeklerin çoğunun sevdiği toplar da dahil olmak üzere çok çeşitli şekiller ve formlarda bulunur. Kaza durumunda yaralanma riskini en aza indirgemek ve yürümeye başlayan kişi bir pencere veya masaya attığı zaman zararı azaltmak için spor fanatiği için yumuşak bir futbol veya basketbol düşünün. Hayvan figürlerindeki yumuşak oyuncaklar, 2 yaşındaki çocuklar için mükemmel bir hediye; çünkü tutmak ve taşımak kolaydır.

Ailenizi, kardeşlerini veya hayvanları taklit etmeyi seven 2 yaşındaki çocuğa, daha eğlenceli ve gerçekçi oyun oynamak için uygun oyuncakları veya sahne takımlarını verin. Örneğin, doktor oynamayı seven çocuk, bir oyuncak şırıngası, stetoskop, bandajlar ve diğer tıbbi malzemelerle tamamlanmış bir oyuncak doktorun takımını takdir edecektir. Çamurda oynamayı seven çocuğa bahçe aletleriyle birlikte bir bahçe seti verin ya da gösteri yapıcı veya mekanik için farklı araçlar içeren oyuncak alet kutusu verin. Yıkanabilir, toksik olmayan parmak boyaları, işaretleyiciler ve boya kalemleri içeren sanat malzemeleri bulunan bir oyuncak şövale çizmekten ve boyamayı seven 2 yaşındaki çocuğa uygundur.

2 yaşındaki bir çocuk çevresi hakkında merak uyandırıcıdır, bu yüzden ona farklı sahnelerde resimler içeren bir kitap sunun. Işıklarla ve seslerle müzik kitapları dikkatini çekecek ve erken bir aşamadan itibaren okuma alışkanlığı geliştirecektir.

Bir doğum günü hediyesi olarak 2 yaşındaki bir giyim seti verin. Daha fazla yıpranması için biraz daha büyük bir boyut satın alın. Popüler çizgi karakterlere sahip giysiler yeni yürümeye başlayan çocuklarla popülerdir.