dallas’taki banyo evleri

Dallas, Texas, Amerika’daki en büyük gay topluluklarından birine sahip. Umut Katedrali’ne ve büyük LGBT kilisesine ev sahipliği yapan şehrin gay bölgesi, çoğunlukla mahalleye yürüme mesafesinde birçok gay restoran, bar ve kulüplerin bulunduğu Oak Lawn bölgesinde bulunmaktadır. Dallas ayrıca homoseksüel, iki cinsel ve iki meraklı erkekler için oldukça büyük bir banyo evine sahiptir.

Erkekler için özel bir mekan olan Club Babylon, eşcinsel, iki cinsel ve iki meraklı erkekleri destekleyen bir sosyal kulüp. Üyelik şarttır ve başvuru sahipleri eşcinsel veya biseksüel olmalıdır. Kulüp haftanın dört günü — Perşembe – Pazar açıktır. Üyeler 18 yaş ve üstü olmalı ve geçerli bir kimlik belgesine sahip olmalıdırlar. Kuruluş, tesislerde uyuşturucu ve ateşli silahların yanı sıra her türlü torbayı yasaklar. Harry Hines Bulvarı’ndaki Dallas şehir merkezinin yakınında bulunan kulüp, kameralar, video kameralar ve her türlü kayıt cihazlarını yasaklar. Küçük bir alışveriş merkezinde bulunan kulüp, Ticaret Geceleri, Geceleri Sizin Uzamanınızı Alın ve Tüm Çıplak Şerit Gösterileri gibi birçok gecede özel etkinlikler düzenliyor. Kulüp olanakları arasında ücretsiz dolaplar, özel odalar, bir karartma odası, özel temalı alanlar ve bir erotik video salonu bulunmaktadır. Ayrıca güvenlikli ücretsiz otopark da sunmaktadır.

24 saat açık olan Club Dallas, gay ve biseksüel insanlara hitap eden bir kuruluştur. Kulübün özellikleri arasında buhar odası, jakuzi, ısıtmalı havuz, kuru sauna ve güneşlenme terası bulunmaktadır. Mekanda ayrıca tam bir spor salonu, serbest ağırlık ve kardiyo makineleri bulunmaktadır. Club Dallas’da özel giyinme odası, güvenli otopark, ücretsiz Wi-Fi internet erişimi, satış alanı ve surround sesli medya odası bulunmaktadır.

Dallas’taki Pasifik Caddesi’ndeki Midtowne Spa, pek çok konfora sahip, çok seviyeli, erkeklerin tek bir kulüptür. Mekanda, Nautilus Zaman Makinesi, serbest ağırlıklar ve aerobik ekipmanlar bulunan bir egzersiz odası bulunmaktadır. Üyeler, spa’nın kuru sauna, buhar odası veya jakuzide rahatlayabilir. Midtowne Spa, salonun dışındaki tek ve çift kişilik odaları olan bir sosyal salon sunmaktadır. Spa’nın üçüncü katında Balayı Süiti, Aynalı Bornoz ve Siyah Işık Odası gibi fantezi odaları da içeren başka bir dizi oda bulunuyor. Ayrıca Fantaziler için bir Deri Den ve Hapishane Odası var. Spa’nın çatısı, Dallas şehir merkezinin panoramik manzarasını ve özel güneş bronzlaştırmasını sunmaktadır. Midtowne Spa, dakika başına yetişkinlere uygun filmler de sunuyor.