çocuklar mor giyebilir mi?

Erkekler modası onu oynamaktan hoşlanır. Nötrler bol, siyah, gri, kahverengi ve beyaz. Bununla birlikte, tarafsız bölgede girişim yaparsanız, işler biraz zorlaşabilir. Bir renk flaşı ilgiyi çekecektir, ancak dikkatin yanlış bir tür olduğundan endişe ediyorsunuzdur. Ama mor mor hoşlanıyorsanız, kesinlikle gardırobunuza dahil etmelisiniz. Birkaç moda ipucu ve göz kamaştırmaya hazırsınız.

Dürüst olmak gerekirse, kalıcı homofobide mor gövdeler giymenin etrafında kaygılanıyor. Viktorya döneminden, 1980’li yıllara kadar, mor “lavanta” sözcüğünün “lavanta çocukları” ve 1950’lerde Lavanta korkusu olarak bilinen eşcinsellere yapılan zulüm gibi “eşcinsel” için bir örtmece haline geldiği ölçüde homoseksüellik ile özdeşleşti. Günümüzde, birisi sizin de diğer takım için oynayacağınızı düşünmemesi için, perşembe günleri asla yeşil giymemek için yapılan eski öğüt ile eşit seviyededir. Tabii eşcinsel iseniz, giymiş-mor bölümünde zaten evinizde özgürsünüz.

Görünüşe bakılırsa düz, mor giyen sana daha fazla tarih atabilir. Bir İngiliz deterjan şirketi tarafından yapılan bir ankete göre, kadınların beyaz, mavi ya da pembe bir erkeğin mor tişörlü bir erkeğin randevusunu kabul etme olasılıkları büyüktü – üç kadından birinin söylediği gibi mor renkli bir adama “evet”

Mor sadece bir renk değildir; çoktur ve hepsi mutlaka sizin için iyi görünecektir. Soluk püreler, örneğin lavanta ve derin patlıcan renkleri var. Kırmızımsı mor ve mavimsi mor var. Mümkünse, alışveriş yaparken cildinize karşı kumaş pulunu tutun ve aynada kendiniz kontrol edin. Seçtiğiniz mor gölgesi sizi sönük ya da yıkanmış görünüyorsa, onu kesip farklı bir renk tonu deneyin.

Bütün domuzları henüz mor haline getirmek istemiyorsanız, suları test etmek için iyi seçilmiş bir aksesuar deneyin. Katı veya desenli mor bir kravat sadece bilet olabilir. Ceketiniz için de mor cebe kare düşünün. Ya da her zamanki nötr çifti yerine kıyafeti ile bir çift mor çorap giymeyi deneyin.

Mükemmellik mor için merdiven sonraki adım mor gömlek veya kazak. Gömlek sağlam veya şeritli olabilir, ancak başlangıçta sağlam, dokunulmamış bir kazak süveteriyle yapışır. Eşleşen cep karesi olmasına rağmen, siyah veya gri pantolonlarla eşleyin ve kıyafetinizin geri kalanını sakin tutun. Mor renkte bir gömlekle uyuşan diğer iyi renkler arasında deve ve lacivert gibi bazı tonlar sarı ve yeşil renkler bulunur.

Bir çift pantolon veya elbise ceketi içinde mor çıkarmak için belirli bir örtüşme olacak, ancak yapılabilir. Ayrıca, mor kıyafetler karıştırabilir ve eşleştirebilir, ancak bunların hepsinin mavi / kırmızı spektrumun aynı tarafında olduğundan emin olun ve bu konuda kibrit bulamazsınız. Gerçekten kendinden emin hissediyorsanız, bir çift mor ayakkabı deneyin. Kesinlikle bir açıklama yapacaksın.