çocuklar için doğum günü partisi oyunları

Pasta, armağanlar ve örgüt davetiyeleri ile doğum günü partisi planlaması yorucu olabilir. Aslında partiyi yönetmek söz konusu olduğunda, küçük denetim gerektiren ve biraz zaman yiyebilecek oyunları seçmek en iyisidir. Ayrıca, parti tercihleri ​​sunmak iyi bir fikir olabilir, ancak genç kalabalıklar için, sadece kazananlardan ziyade her katılımcı için bir tane sağlamak en iyisidir. Hafifçe daha yaşlı okul çocukları için oyunlar, oyuncuların stratejisi veya karmaşıklığı konusundaki karmaşıklığını yansıtmalıdır.

Bir çöpçü avı hem küçük hem de büyük grupları eğlendirmenin harika bir yoludur. İyi bir çöpçü avının anahtarı, oyuncuların eğlenceli bir şekilde aranmasını sağlayacak öğeleri seçmektir. Çöpçü avı evde, arazide, mahalde ve hatta dijital kameralar veya video kameralarla yapılabilir. Ebeveynler, listede kaç öğe bulunduğunu ve ne kadar zor bulmaları dahil, yaptıkları listelere göre çöpçü avını uzunluğunu ölçebilir. Ebeveynler ayrıca çocukları karıştırmak için bilmece kullanabilirler, ancak bu, onları denetleyen daha yaşlı bir şahsa sahip değillerse, ipuçları için sürekli olarak gelen gruplara neden oluyor.

Ek Freeze Etiketi, daha büyük gruplarla en iyisidir. Oyun, gün boyunca veya herhangi bir açık alanda veya büyük arka bahçesinde oynanabilir. Çocukları dört ayrı gruba bölün. Gün boyunca oynuyorsanız, anne-baba her takım için farklı renkli tişörtlere sahip olmalı veya akşamları ekipler saha boyunca birbirlerini görebilmek için renkli parıltı kolyeleri kullanabilirler. Oyunun başında bir renk bildirin & ldquo; bunu & rdquo; ve diğerlerini dondurmak için yola koymalarını sağlayın. Birisi donmuşsa, ekibinin başka bir üyesi tarafından etiketlendiyse, yalnızca buzun dondurulması mümkündür. Oyun tamamlanmış bir ekip dondurulduğunda veya belirlenen süre sonunda sona erer.

Marshmallow Kulesi, oyuncuların zaman bitmeden en büyük yapıyı oluşturmaya çalıştıkları kürdan ve marshmallow’larla oynanan bir oyundur. Bu basit bir başarı gibi görünse de oyuncular, kuleler, herhangi bir yüksekliğe ulaşmadan önce kendi ağırlığının altında hızla kıvrılabilir ve katlayacaklar gibi yakında zorluğu fark edecektir. Zaman sınırı, kazanan ilan etmek için önemlidir; aksi halde, oyuncuların herkesin yapılarının düşmesi ve varsayılan olarak kazanan ilan edilmesi beklenebilir. Her oyuncu zamana ve yerçekimine karşı yarıştığından sonuç, temelde kendiliğinden hareket eden heyecan verici bir oyundur. Ebeveynler, büyük gruplar için çeşitli marshmallow paketleri sağlamalı ve isteğe bağlı olarak ödüller de sağlamalıdır.

Yığın Olukta donma etiketi gibidir, ancak kendi bükülmesiyle. Oyun, grup büyüklüğüne bağlı olarak, yılan olmak üzere birkaç oyuncu atayarak oynanır. Yılanlar, diğer çocuklar için ortadan geçecek kadar boşluk bırakacak şekilde 5-6 feet aralıkla iki çizgi oluşturmalıdır. İşaretle, bir yetişkinin “yığınlara yılanlar diye bağırmasını” sağlayın ve diğer tüm çocuklar yılanlardan herhangi birinin etiketlenmesine gerek kalmadan kanalın bir tarafından diğer ucundan koşturmalıdır. Çocuklardan herhangi birinin etiketi varsa, yılan olur ve hattın içine girmek zorunda kalacaklardır. Bir insan oyuncusu ayakta kaldığında veya ebeveynler tur seçene kadar oyun sona erer.