çocuklar için boks antrenmanı

Boks, tehlikeli itibarına rağmen çocuklar için harika bir spor olabilir. Boks, insanları yere sermekle veya onları incitmekle alakalı değil, hız ve zarafetle hareket etmek ve rakibinizi aşmaktır. Çocuklara kutunun nasıl öğretileceğini öğretmek, onların fiziksel güçlerini ve güvenlerini geliştirmelerine yardımcı olabilir. Uygun güvenlik teknikleri öğretildiğinde ve uygun güvenlik ekipmanları ile çocuklar öğrenirken güvende kalabilirler.

Boks, çocuklara enerji ve saldırganlık için olumlu bir çıkış noktası sunar. Çocukların uyuşturucuya ve suçlara maruz kalması nedeniyle özellikle risk altındaki şehirlerde, boks, sokaklara faydalı bir alternatif oluşturabilir, bu web sitesine göre KidGlovesBoxing.com.

Ağır çanta, belki de boks araçlarının en fazla tanınan parçasıdır ve web sitesi BoxingGyms.com’a göre en iyi eğitim araçlarından biri olmaya devam etmektedir. Ağır çanta, gerçek rakibin ağırlığını taklit eder ve üst vücut mukavemeti ve dayanıklılığı oluşturmaya yardımcı olur. Antrenörler çocukların ağır çantada formlarını kusursuz hale getirmelerine ve yüzüklerde kavuşmaya başlamasına yardımcı olabilirler.

PBS Kids’e göre, ispanyollama öğrenme boksu için hayati önem taşıyor. Ağır bir çanta ile uygulama şekli ve binayı güçlendirmek için harika olabilir, ancak boksörleri ayaklarına düşünmeye, halka etrafında dolaşmaya ve zımbaları engellemeye hazır değildir. Zihinsel keskinlik, boks gücünün fiziksel gücü kadar bir parçasıdır ve bir ortakla savuşturmak, boksörlerin onları daha iyi hale getiren stratejiler geliştirmesine yardımcı olur.

Tıpkı yetişkin boksu gibi, bokslar, boksörlerin eşit olarak eşleştirilmesini sağlayan ağırlık bazlı kategorilere sahiptir. Boks Spor Salonlarına göre, özellikle yaşa dayalı olarak ayrılan çocuklar için bu özellikle önemlidir. Çocuklar büyük oranda farklı oranlarda gelişirler ve onları yalnızca yaşa dayalı olarak bölmek kaçınılmaz olarak kilo ve kuvvette çok farklı olan çocuklar ile eşleşir.

Kampçıların spora olan ilgisini paylaşan başkalarına ulaşabileceği bir ortamda temel boks yeteneklerini öğreten çocuklar için birçok boks yaz kampı bulunmaktadır. Yeni başlayanlara ve gelişmiş rakiplere yönelik kamplar var. Birçok spor salonu bu kampları önermektedir ve bazıları profesyonel boksörler tarafından öğretilmektedir.