boudoir fotoğraf fikirleri

Seksi ve çekici fotoğraflar, bir fotoğrafçılık oturumunda oluşturulur. Kadınlar sıklıkla bu tip caz portresi seanslarını, kişiselleştirilmiş bir yıldönümü, tatil veya önemli diğerleri için düğün hediyesi olarak seçerler. Riskin fotoğraf çekimlerine hazırlanmak, sevimli ve erotik iç çamaşırıyla alışveriş yapmak, yeni saç stilleri denemek ve cesur, baştan çıkarıcı makyaj ile denemeyi gerektiriyor.

Bazı kadınlar sanatsal çıtırları tercih ederken, diğerleri iç çamaşırlarını açığa çıkartarak en iyi varlıklarını saklayarak eşlerini teşvik ediyor. Yeni sutyen ve külot setleri, tek parça iç çamaşırı, garters, topuklar, tank tops ve seksi çoraplar. Eşinizin büyük boy düğmeli gömlekleri, boksör şortları veya en sevdiğiniz tişörtlerden birini giysinize kazandırın. Fotoğraf çekiminden önce evinizin mahremiyetindeki tüm giyim eşyalarını deneyin. Film üzerinde belgelenmeden önce uyum, renk, kesim ve stilden hoşlandığınızdan emin olun. Fotoğrafçıdan beden türünüz için giyecek önerileri isteyin ve giyim fikirleri için önceki çekim örneklerini görüntüleyin. Sonuçta dantel, deri, saten, ipek ve kadife’den yapılmış cesur, seksi ve açık kıyafetler seçin.

Bazı kadınlar oturumlarını bir tema çevresinde ortalamayı seçmektedir. Bu giyim seçeneklerinizi oldukça etkiler. Nihai nihai sonuç pinup tarzı bir takvim olacaksa, tatil ve mevsim odaklanmak için seçin. Seksi bir Bayan Claus tarzı oyuncak Aralık için idealdir ve kalpler kaplı külotlar Şubat için eğlenceli bir seçenektir. Bir diğer popüler tema meslektir. Yaramaz bir hemşire, busty kütüphaneci veya kadın polis memuru büyük bir baton kullanmayı düşünün.

Bazı boudoir fotoğraf stüdyoları profesyonel makyaj sanatçıları ve saç stilistleri sunmaktadır. Makyaj uygulaması, alerji ve tercihleri ​​tartışmak için bir danışma ziyareti planlayın. Çoğu makyaj sanatçısı kendi kozmetik ürünlerini üretir ancak alerji veya hassas cildiniz varsa, oturum öncesinde makyaj sanatçısı tarafından önerilen tonlarda hipoalerjenik kozmetik ürünleri satın almak isteyebilirsiniz. Yatak odaları oturumlarının çoğu ruj, göz kalemi ve maskara uygulamalarına yoğunlaşmıştır. Evin tamamlanması, ıslak, pouty dudaklar ve vurgulu gözler için kendinize gidin.

Vahşi bir geceden gelen kirli yatak baş saçları eşinize göre seksi olmasına rağmen, boudoir-photo oturumunda saç modellemesine dikkat edilmesi gerekir. İsteğinize bağlı bir stilist kiralayın ya da kendi tress’lerinize damat edin, hızlı stil değişiklikleri yapın. Gevşek bir fransız büküm ya da updo ile başlayın. Basitçe bir klibi çıkartarak saçlarınızın doğal olarak seksi, hafifçe çarpık bir görünüme düşmesine izin verin. Ayarlanan değişiklikler arasında rötuş yapmak için bir kıvırma ütesi getirebilirseniz fotoğrafçıdan isteyin. Saç spreyine hafifçe dokunun, böylece saçlarınız doğal olarak akar.

Fotoğraf çekiminden önceki gece, sıkı veya kısıtlayıcı bir şey giymeyin. Sıkı külotlardan ceketin sıkışması veya rahat bir sutyen askısı görülecektir. Stüdyoya gevşek bir bornoz giymeyi ve altında gevşek iç giysiler giymeyi planlayın. Stüdyodaki gurup kıyafetlerinize değişeceksiniz. Temiz, berrak bir cilde sahip olmak için seansdan önce çok fazla su içirin ve yağlı yiyeceklerden kaçının. Bir makyaj sanatçısı kiraladıysanız, yeni yıkanmış bir yüz ile gelin. Balmamanın kızarıklığına veya tıraş olmasına izin vermek için çekimden birkaç gün önce kişisel bacak, bikini ve koltuk altı bakımına özen gösterin.