açılış kampı egzersizleri

Botta kampı egzersizleri kilo vermek için popüler bir egzersiz aleti haline geldi. Ordudaki sıkı açılışa bağlı fiziksel eğitimden esinlenen bu egzersiz yorucu ve zor ancak ödüllendiricidir. Yapabileceğiniz çeşitli önyükleme kampı egzersizleri ve egzersiz kampları da dahil olmak üzere birçok farklı kişisel egzersiz rejimi vardır. Aşağıda, bir önyükleme kampında egzersiz yapabilecek egzersiz türlerine ilişkin küçük bir örnek verilebilir. Bu egzersizlerin çoğu yapmak kolaydır ve gücünüzü ve kalıcılığınızı hızla artıracaktır. Bunu veya herhangi bir egzersizi denemeden önce, doktorunuzla konuşun.

Koşu, botlardaki yaygın bir alıştırmadır. Bacak ve kardiyovasküler güç oluşturmak için mükemmel bir yöntem olduğu için, çoğu egzersiz rutinleri bir takım çalışan bileşenlere sahiptir. Tipik bir açılış kampı çalışması dokuz ila 14 dakika içinde kapatılacak yaklaşık iki milden oluşur. Saatte dokuz ila 10 mil hızında çalışıyor.

Bootcamp4me.com’a göre, bu 8-sayılı vücut geliştiricilerin nasıl yapıldığı şeklindedir: “Ayakta durarak başlayın, çömelip (1) ellerini ayaklarınızın önüne koyun (2). ellerinizi (3) kaldırın ve ayaklarınızı bir yukarı itme konumuna (4) geri atlayın (4) Bir basma (5) yapın Her iki ayağınızı yanlara (6) ve arkaya (7) itin Ayaklarınızı geri ellerinizi (8) ve başlangıç ​​pozisyonuna geri dönün, bu bir temsilci. ” 20-30 kez tekrarlayın.

Sit-up yapmak için sırt üstü yerde yatarken ayaklarınız da birlikte. (Sırt üstü oturma yapmaya ilk başladığınızda, sırtınızı daha kolay hale getirmek için ayaklarınızı koltukların veya koltuğun altına koyun.) Ellerinizi başınızın arkasına koyun. Yavaşça dizlerinize doğru eğin. Duraklat, sonra yavaş yavaş yere indir. Sizi ileriye doğru itmek için sırt kaslarından ziyade karın kaslarınızı kullanın. Her bir oturumu bireysel bir egzersiz yapın. İki yüz ila 300 arası oturma durumu, genellikle bir önyükleme kampı antrenmanının zorunlu bir parçasıdır.

Kolay görünmesine rağmen, kol çevreleri zorlu bir egzersizdir ve bir süre sonra kesinlikle “yanmayı hissedeceksiniz”. Bunları yapmak için kollarınızı zemine paralel tutun ve saat yönünde 6 inçlik dairelerle hareket ettirin. 10 yaptıktan sonra, ters yönde ve 10 daha fazlasını yapın. Maksimum yarar sağlamak için 150 ila 200 kol çevresi yapın.

Diz yükseltilmiş ayak parmak dokunuşu, gittikçe büyüyen basit bir egzersindir. Ayaklarınızı omuz genişliğinde olacak şekilde yerine koyun. Bir dizini çabucak göğsüne getirin, ardından hızlı bir şekilde indirin. Diğer bacak ile tekrarlayın. İkinci bacağınızı indirdikten sonra parmağınızla dokunun. Her iki dizini de kaldırdıktan sonra ayak parmaklarına dokunun. En iyi sonuç için 200 reps yapın.