84 yaşında bir kadın için doğum günü hediyesi

84 yaşındaki çocukları parti türü olarak düşünmeyebilirsiniz, ancak 84. doğum gününe erişmek kutlamanın bir sebebidir. Bununla birlikte, 84 yıllık yaşamdan sonra, büyükannesi ihtiyacınız olan her şeye sahip olabilir, bu nedenle doğum gününüz için alışveriş yapmak bir meydan okumadır. Nostaljik ya da duygusal değeri olan bir hediye, kıdemli doğum gününüzdeki kız için anlamlı olacaktır; bu nedenle, onun gözüne ne kadar sevinçli bir göz yaşı geleceğini düşünün. Kıdemli biriyle alışveriş yaparken fiziksel kısıtlamaları göz önünde bulundurun ve her zamanki gibi hobilerini ve çıkarlarını aklınızda tutun.

Aile her yaşta önemlidir, ancak sonraki yıllardaki kadınlar, ilişkilerin değerini daha iyi tanımak için bilgeliğe sahip olabilirler. 84 yaşındaki ailenin yerini tanıyan hediyeler, ona sevildiği ve desteklendiğini hatırlatmanın bir yoludur. Aile bağlarıyla ilgili bir şiirin karşısında yer alan iki çerçeveli yakın tarihli bir aile birleşmesinden bir fotoğraf, takdirin dekoratif bir göstergesi olacak. 84 yaşındaki soyadınızın köklerini araştırıp bulguları bir çerçevede sunabilirsiniz. Başka bir fikir, Büyükanne’yi köklerine bağlamak için bir aile ağacı oluşturmak için daha derinlemesine çatırdama yapmaktır.

84 yaşındaki bir kadının ömrü boyunca bir deneyim yaşadığı halde, bu onun öğrenme işleminin gerçekleştiği anlamına gelmez. Zanaat mağazasında kek dekorasyonu veya tığ işi yapmak için bir kupon verin ya da yerel kıdemli merkezdeki çanak-çömlek ya da resim dersleri için kayıt olun. Bazı toplum kolejleri özellikle yaşlılar için programlama yapıyor, bu nedenle Fransız yemeklerinde veya bilgisayar becerilerinde bir ders hediye edin.

Hediyeyi veren kişi bir çocuk olduğunda, el yapımı bir hediye bazen mağazadan alınan şeylerden daha özel bir şeydir. Ev yapımı kartlar, bir çocuğun sevdiklerini yakın akrabalarına veya komşularına ifade etmelerinin basit bir yoludur. Bir zanaat mağazasından düz ahşap bir çerçeve satın alın ve çocuğa kartını göstermek için bir çerçeve boyattırın. Mutfakta küçük bir yardım ile çocuklar büyükannelerinin en sevdiği kurabiye veya kekler grubunu yapabilir veya ev yapımı şekerlemeler topluluğu için kalıplara çikolata dökebilirsiniz.

İsmini bir davaya bağışta bulunarak kıdemli hanımınızın ilgi alanlarını destekleyin. Bu, bir hastalığa yakalanan ya da belirli bir hastalığa karşı bir arkadaş veya eşini kaybeden bir kıdemli için özellikle dokunaklı olabilir. Meme kanseri mağdurları Amerikan Kanser Derneğine bağış yapmayı takdir edecekler ve romatoid artritli 84 yaşındaki kadın yaşayan bir kadın, Artrit Trust of America’ya bağışta bulunmaktan dolayı minnettar olacaklar.