60 yaşında bir anne için doğum günün kutlu fikirleri

Birçok 60 yaşındaki annenin hediye vermeyi zorlu ve stresli bir çaba haline getirerek ihtiyaç duydukları her şeye sahip oldukları görülüyor. Bununla birlikte, küçük keşif ve araştırmayla, noktada olmaya özen gösteren bir hediye bulacaksınız. Anneniz fikir paylaşmıyor ise, daha önce kullanmadığı kişisel bir öğe, etkinlik veya yeni bir aletle ilgilenip ilgilenmediğini arkadaşlarına sorun. Ziyaret ederken dikkatli olun ve mutfakta kırılmış ya da eksik olabilecek herhangi bir şey not edin ya da yeni keşfedilen yeni hobileri ya da etkinlikleri hakkında önde gelen ama ince sorularını isteyin. Bir hediye fikrine olan ilhamın ne zaman çarpacağını asla bilemezsiniz.

60’lı yaşlarında olan anneler, başarılarını ve hayatlarını vurgulayan kişisel hediyeler tercih eder. Kişisel hediyeler, etkileşen aile üyelerinin fotoğrafları, aile kutlamaları videoları, giyim eşyaları ve kişisel bakım ürünleri, doğum günü ya da Ana takı, en sevdiği yazarın yaptığı kitaplar, en sevdiği sanatçının müziği ya da en sevdiği filmin bir kopyasını içerebilir. Anneniz kişisel olarak sizin tarafınızdan yapılan, yeteneklerinizi ve yeteneklerini gösteren bir hediyeyi tercih edebilir. Bu, en sevdiğim ev yapımı çerezleri, fotoğraflarınızla birlikte bir çizim kitabı, bir boyama, tığ işi bir afghan ya da kişiselleştirilmiş yorgan, çerçeveli bir şiir ya da bir müzik aleti çalıp şarkı söylemeyi içeren bir CD içerebilir.

Anneniz 60 yaşına giriyorsa, daha fazla yer kaplayacak bir nesne yerine bir deneyim sunacak bir hediye tercih edebilir. Deneyim hediyeleri, ziyaret etmek istediği her yere bir tatil, bir seyir, sıcak hava balonu gezisi, favori bir restoranda akşam yemeği veya bir konser, oyun, gösteri veya casino gezisi içerebilir. Balo dansında, bilgisayarlarda, tüplü dalışta, yoga’da veya klasik gitarda bir sınıf ağırlayabilir. Bir fitness merkezine abonelik, sağlık spa ziyareti, bir makyaj için bir salon gezisi veya çekici bir fotoğraf oturumu, 60 yaşında bir anneye iyi hediyelerdir.

60 yaşındaki birçok kadın, aileniz ve arkadaşlarınızla iletişim halinde kalmak için yeni teknolojiyi kullanmayı öğreniyor. Annenize en sevdiği şarkılar ve dijital kamera veya video kamera ile yüklenmiş yeni bir akıllı telefon, dizüstü bilgisayar, iPod ya da mp3 çalar verin. Anneniz zaten bu cihazlara sahipse, uygulamalar, dakikalar, zil sesleri, web kamerası, yazıcı, mürekkep kartuşları, fare, müzik dosyaları, hafıza kartları ve dijital fotoğraf çerçeveleri gibi onlar için aksesuarlara ihtiyaç duyacaktır. İşinden emekli olmak üzereyse ve seyahat etmeyi planlıyorsa, geçerli haritalar içeren bir GPS’i, On Star’a abone olmasını veya uydu radyosuna abone olmasını isteyebilir.